Numizmatyka: ABC kolekcjonera - monety i banknoty
zalogowany: _enki, profil: GOSC, wyloguj
UWAGA, oczekujesz na aktywację konta do profilu "Z"

O SERWISIE
Wersja: 1.82
, ostatnia aktualizacja: 2011-02-19
Odwiedziny nr : 366756, od dnia 2003-10-01
Strony najlepiej oglądać pod IE-6.0, w rozdzielczości : 1024x728
Napisz e-mail
Napisz e-mail
SPONSORZY
Zostań naszym sponsorem
W tym miejscu zamieścimy link do Twojej strony lub reklamę.
WSPÓŁPRACA
Pomóż Nam rozwijać serwis "Pasjonat" przez:
1. Ofiarowanie skanów monet i banknotów
2. Tłumaczenie na języki: niemiecki, francuski, włoski i hiszpański
3. Wprowadzanie opisów, cen monet i banknotów
SZUKAM
Poszukujemy katalogów:
1. Katalog Popularny Monet Polskich Suchanek 2003
2. World Coins XVII century Krause on DVD
3. World Coins XVIII century Krause on DVD
4. World Coins XIX century Krause on DVD
5. World Coins XXI century Krause on DVD
Przyjaciele
Olsztynska strona rowerowa
Olsztyńska Strona Rowerowa zawiera co ciekawsze informacje i zdjęcia z tras rowerowych Warmii i Mazur
TOP LISTY
Click Here to Visit!
Najlepsze strony numizmatyczne
Numizmatyka - linki do stron
Najlepsze strony kolekcjonerskie
Projekt CheopsSprawa "Projektu Cheops" zapoczątkowana została w maju 2001 r. Łucja Szajda psycholog kliniczny z Wrocławia, przeprowadziła sesję hipnotycznej regresji wieku z Lucyną Łobos. Sesja odbyła się na prośbę Lucyny, u której od dłuższego czasu rozwijały się zdolności uzyskiwania informacji w zmienionym stanie świadomosci (patrz na stronie projektu: "Wywiad z Lucyną Łobos").

W czasie sesji Lucyna cofnęła się do czasów budowy Wielkiej Piramidy w Egipcie i opisała, (jako kapłanka o imieniu Ki żyjąca w tym czasie) w jaki sposób była budowana Wielka Piramida, oraz kto i w jakim celu ją zbudował. Lucyna podała również dokładną lokalizację grobowca faraona Cheopsa (Chufu), który budował Wielką Piramidę. Powiedziała też, że teraz, w czasach Wodnika, przyszedł czas, aby ten grobowiec odkopać. Pozwoli to na uaktywnienie, czyli "otwarcie" Wielkiej Piramidy.

Druga sesja z Lucyną została przeprowadzona - ponownie na jej prośbę - miesiąc później - w czerwcu 2001 r. przez Andrzeja Wójcikiewicza, dyrektora kursów Metody Silvy w Polsce. W trakcie sesji powiedziano, że na drodze Andrzeja pojawią się osoby, które pomogą w doprowadzeniu do odkrycia grobowca. Przekazano również informację, że w Peru żyje obecnie szaman, który jest reinkarnacją Wielkiego Kapłana Juno, budowniczego Piramidy, przyjaciela faraona Cheopsa. Szaman został określony jako "Opiekun Świętej Góry", więcej informacji nie udało się uzyskać (patrz: sesja nr 2).
Osobą, która organizowała sesje dla Lucyny i która była łącznikiem pomiędzy ludźmi zaangażowanymi od początku w projekt, była aktorka z Teatru Muzycznego we Wrocławiu - Iwona Stankiewicz.

W tym czasie nikt z nas nie przykładał do tych regresji zbyt dużej wagi. Nie rozumieliśmy, o co tu tak naprawdę chodzi, co to oznacza, dlaczego właśnie my mamy szukać jakiegoś grobowca w Egipcie. Żaden z uczestników pierwszych sesji z Lucyną nie miał "zielonego pojęcia" o archeologii ani o egiptologii, więc nikt nie wiedział, co z tym całym matriałem robić.

W roku 2002 dwie pierwsze sesje zostały opublikowane w piśmie "Nieznany Świat", wzbudzając umiarkowane zainteresowanie. Najciekawsze jest jednak to, że na drodze Andrzeja rzeczywiście zaczęli pojawiać się ludzie, którzy sprawę Pojektu Cheops "utrzymywali przy życiu". Pierwszą osobą był znany dziennikarz, Roman Warszewski, autor książek o Peru (m.in. "Bóg nam zesłał Vilca Corę", "Skrzydlaci ludzie z Nasca"), który pojawił się na seminarium prowadzonym przez Andrzeja w Gdańsku. Roman napisał książkę zatytułowaną "Markahuasi - kuźnia bogów", w której opisuje spotkanie z szamanem, opiekunem góry Markahuasi o nazwisku Don Severiano Olivarez. Ten właśnie szaman jest - według Lucyny - reinkarnacją kapłana Juno z czasów budowy Piramidy.

Niestety, plany wyjazdu do Peru i spotkanie z szamanem w celu prównania tych dwóch źródeł informacji, do tej pory nie doszły do skutku.

Kolejnym przypadkiem było spotkanie na seminarium Silvy w Chicago dziennikarki Polskiego Radia w Chicago - Barbary Choroszy. Miało to miejsce w listopadzie 2002 r. Barbara tak bardzo zainteresowała się projektem, że od stycznia 2003 roku, co tydzień, w programie "Pół żartem, pół serio", emitowała audycje w języku polskim, zatytułowane "Misja Oriona - Cheops". Polonia chicagowska słuchała ich z ogromnym zainteresowaniem i sprawa na tym terenie zaczęła być coraz bardziej znana.

Najdziwniejszym zdarzeniem było jednak spotkanie belgijskiego naukowca, Ptricka Geryla, autora książki "Przepowiednia Oriona na rok 2012", który opisuje w niej między innymi Wielki Labirynt w Giza oraz Wielką Piramidę. Andrzej Wójcikiewicz prowdził seminarium Silvy w Brukseli na zaproszenie tamtejszej grupy Polaków. Wśród 13 uczestników seminarium była kobieta, której mąż okazał się Flamandem i serdecznym przyjacielem Geryla. Patrick specjalnie przyjechał na spotkanie z Andrzejem i po rozmowie został zawarty układ: Lucyna pomoże Patrickowi doprowadzić do odkopania Labiryntu (patrz: Labirynt) a on z kolei pomoże nam przez swoje kontakty w sprawie grobowca. Współpraca trwa do dzisiaj.Na obrazku przedstawiono odcisk starożytnej (około 5 tys. lat) Sumeryjskiej pieczęci cylindrycznej. Odcisk ilustruje lot "Bogów" z Marsa (sześcioramienna gwiazda i postać ubrana w kombinezon kosmonauty) na Ziemię (siedem kropek i księżyc oraz postać pozdrawiającego skrzydlatego "Boga"). Między planetami przedstawiono lecący "Boski rydwan" czyli statek kosmiczny. Czas akcji... era ryb (datowanie wg. zjawiska precesji Ziemi, znak zodiaku zmienia się co około 2100 lat)

Głównymi bohaterami współcześnie licznie odnalezionych opowieści z Sumeryjskich glinianych tabliczek byli dwaj bracia: En-Ki i En-Li. Wg. Sumerów pierwszy z nich był twórcą gatunku Homo-Sapiens. Za pomocą manipulacji genetycznych skrócił naszą ewolucję o jakieś 500 tys. do 1000 tys. lat przez co przyczynił się do powstania ewolucyjnej luki tzw. "brakującego ogniwa". Opowieści na tabliczkach dokładnie opisują jak nas stworzono i po co nas stworzono... opisują wiele więcej niż chcielibyśmy wiedzieć i jesteśmy w stanie przyjąć do swojej świadomości. Lucyna Łobos z Projektu Cheops utrzymuje, iż En-Ki wciąż ma nad nami pieczę...

Gdy zapoznamy się z historiami z glinianych tabliczek może się okazać, iż stwierdzimy, że Lucyna może mieć rację... Temat jest niezwykle ciekawy więc najlepiej sami się z nim bardziej zainteresujcie...

Więcej danych na ten temat znajdziesz na stronie projektu: http://www.lucynalobos.pl odwiedź koniecznie...

Polecam też zapoznanie się z serią książek autorstwa prof. Zecharia Sitchin o "Bogach" Anunaki spisanych na podstawie interpretacji opowieści z glinianych tabliczek.